آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

نواخته شدن زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان میبد

نواخته شدن زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان میبد


همزمان با سراسر کشور، زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان میبد به صدا در آمد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش میبد؛ همزمان با سراسر کشور، زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان میبد،  با حضور نماینده مردم میبد و تفت درمجلس شورای اسلامی، مسئول دفتر امام جمعه ، فرماندار،شهردار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و خیرین و جمعی از مسئولین، در مدرسه خیری ارچین نواخته شد .

"محمدرضا کارگر" مدیر آموزش وپرورش میبد ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید، به دانش آموزان و معلمان گفت : امروز25 هزار و 574 دانش آموز درشهرستان میبد راهی مدارس شدند .

کارگر با بیان اینکه از این تعداد دانش آموز،  14هزار و 761 دانش آموز مقطع ابتدایی ، 5هزار و949 دانش آموز متوسطه اول و4 هزار و 861 دانش آموز متوسط دوم و هنرستان هستند افزود: برای آموزش این دانش آموزان، 116 مدرسه دولتی و غیر دولتی پیش بینی شده است .

وی با اشاره به نیروی انسانی و تجهیزات مدارس گفت :  خوشبختانه امسال به همت خیرین و کمک اداره کل آموزش و پرورش ، درتامین نیروی انسانی و تجهیزات مشکلی نداریم و هیچ مدرسه ایی بدون معلم نیست وهزار و 800 معلم امسال با آموزش و پرورش همکاری دارند .

"سید جمال سجادی پور" فرماندار میبد هم در این مراسم گفت :  خدا را شکر می کنیم که پس از دو سال درگیری با کرونا،  فضا و شرایط  برای حضور دانش آموزان در مدارس فراهم شده است.

فرماندار میبد،  تعلیم و تربیت درفضای آموزشی در دوران تحصیل را مهم خواند و افزود : شخصیت دانش آموزان در دوران تحصیل شکل می گیرد و معلمین هم که بحث آموزش و تعلیم وتربیت را برای رشد دانش آموزان دنبال می کنند، کارشان ارزشمند است.

لازم به ذکر است، مراسم افتتاح رسمی مدرسه خیری ارچین، در روز پنج شنبه مورخ1401/7/7 با حضور استاندار و مسئولین مربوطه، برگزار خواهد گردید.

 

 

 

آدرس کوتاه :