نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش میبد

هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش میبد


هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش میبد
اسعدی مدیرآموزش و پرورش ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیرخم  حضور حداکثری فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی 13 آبان را ضروری دانست و گفت : بعلت هم زمان بودن این روز با عید غدیرخم، راهپیمایی روز 13 آبان به روز12 آبان بعداز نماز جمعه برگزار خواهد شد.

وی همچنین در مورد هفته کتاب و کتابخوانی مطالبی را بیان نمود و گفت : برای این هفته برنامه های متعددی در نظر گرفته شده است که از جمله این برنامه ها : طرح مطالعه مفید، ثبت نام رایگان از دانش آموزان در کتابخانه عمومی و ... می باشد.

آیت ا... اعرافی امام جمعه میبد از مسئولان و برنامه ریزان تعلیم و تربیت خواست برای کم کردن انحرافات راهکارهایی را برای حضور فعال دانش آموزان در نمازجماعت مساجد ایجاد نمایند.

یحیی زاده نماینده ی مردم تفت و میبد در مورد سانحه دلخراش راهیان نور اظهار تاسف کرد و افزود: یکی از کارهای ارزشمند و فاخر آموزش و پرورش برگزاری اردوهای راهیان نور است برای این که دیگر شاهد سانحه های دلخراش نباشیم از مسئولین آموزش و پرورش خواست قبل از اعزام راهیان نور ، موارد ضروری را بررسی و توصیه های لازم را به طور خیلی جدی به رانندگان متذکر شوند .

یکی از مصوبات این جلسه تبدیل کتابخانه دکتر رشیقی که به صورت خیری ساخته شده به کتابخانه تخصصی کنکور و همچنین ایجاد کتابخانه باز در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان می باشد .

از حاشیه های این جلسه تقدیر و تشکر از سهیلا سبحانی دارنده مدال نقره کشوری در رشته شیمی بود .

موحدی فرد، معاون آموزشی آموزش و پرورش در این راستا گفت :  خانم سبحانی از دانش آ‌موزان اولین دوره طرح ساعی در شهرستان است که کسب این موفقیت نشان دهنده ی موفق بودن طرح ساعی می باشد.