آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

همایش پیشکسوتان فرهنگی درمیبد

همایش پیشکسوتان فرهنگی درمیبد


همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم؛
به مناسبت گرامی داشت هفته معلم همایش پیشکسوتان فرهنگی در سالن شهدای شهرستان میبد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، دراین همایش که بیش از یکصد نفر از مدیران و معلمان بازنشسته و روحانیون فعال در آموزش و پرورش حضور داشتند؛ تعدادی از پیشکسوتان فرهنگی به مرور خاطرات خود در دوران معلمی پرداختند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد در ابتدای این مراسم ضمن عرض تبریک هفته معلم و خیر مقدم به حضار از مجموعه بسیج فرهنگیان که نقش محوری در برگزاری این جمع صمیمی داشته است، قدردانی کرد.
محمدرضا کارگر افزود: همه باید قدردان زحمات معلمان باشیم و با برگزاری این قبیل برنامه‌ها، به ارتباط میان پیشکسوتان و نومعلمان و انتقال تجربیات آنها به یکدیگر نیز توجه شود.

محسن موحدی فرد مدیرکل سابق آموزش وپرورش استان هم در این همایش با تبریک هفته معلم به همه مدیران ، معلمین و مربیان فرهنگی که با تلاش خود در سنگر تعلیم و تربیت برای خود و شهرستان میبد افتخار کسب کردند گفت :اگر امروز شهرستان میبد درهمه زمینه های آموزشی و تربیتی یک سرو گردن در استان و کشور بالاتر است حاصل تلاش همه مدیران و معلمانی است که درطول دهه های گذشته درخدمت آموزش و پرورش بودند .
موحدی فرد با بیان اینکه مهمترین بحث در شهرستان میبد آموزش و پرروش است افزود: سرنوشت دانش آموزان در آموزش و پرورش اولویت زندگی همه مردم شهرستان میبد است .
وی موفقیت دانش آموزان میبدی در زمینه های جشنواره های هنری و مسابقات قرآنی و المپیادها و کنکور را کنارهم قرارگرفتن ،خانواده ها،معلمان و مسئولین ارشد شهرستان دانست و گفت : درایت آیت الله اعرافی امام جمعه میبد در این زمینه و حضور پررنگ فعالیت های روحانیون وحوزه در آموزش و پرورش باعث شده است تا اتفاقات خوبی را در آموزش و پرورش میبد شاهد باشیم .
تجلیل از پیشکسوتان فرهنگی ، بیان خاطرات،شعرخوانی و اجرای سرود از دیگر برنامه های این همایش بود.

آدرس کوتاه :