آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

واکسیناسیون بالای 90 درصدی دانش آموزان دبیرستان نمونه گل محمدی شهرستان میبد

واکسیناسیون بالای 90 درصدی دانش آموزان دبیرستان نمونه گل محمدی شهرستان میبد


مدیرآموزش و پرورش میبد، از واکسیناسیون 90 درصدی دانش آموزان دبیرستان نمونه گل محمدی شهرستان میبد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، مدیر آموزش و پرورش  به اتفاق رئیس شبکه بهداشت و درمان میبد و جمعی از کارشناسان اداره آموزش و پرورش ضمن حضور در دبیرستان نمونه گل محمدی میبد و بازدید از این آموزشگاه روند واکسیناسیون دانش آموزان این مرکز آموزشی را مورد بررسی قرار دادند.

محمدرضا کارگر مدیر آموزش و پرورش میبد با اعلام این خبر گفت : باتوجه به اینکه مقرر است در آبان ماه شاهد بازگشایی ایمن، مطمئن و تدریجی مدارس باشیم، یکی از رکن های اصلی بازگشایی قطعاً واکسیناسیون دانش آموزان است .

وی واکسیناسیون برای دانش آموزان را همانند سایر اقشار اختیاری و کاملا داوطلبانه دانست و اظهارداشت: توصیه می کنیم که خانواده ها و دانش آموزان باتوجه به اینکه مدارس در چارچوب مشخص، بارعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بازگشایی خواهدشد؛ در اولین فرصت نسبت به تزریق واکسن اقدام نمایند. از این رو جهت رسیدن به جامعه ایمن و بستر سازی مناسب برای آموزش تمام حضوری دانش آموزان نیاز به رسیدن آمار واکسیناسیون دانش آموزان 12 تا 18 سال به عدد 90 درصدی می باشد.

در پایان از دانش آموزان ، اولیا و کادر آموزشگاه که همراهی لازم را جهت تحقق واکسیناسیون 95 درصدی اولیا و 90 درصدی دانش آموزان را داشته اند با اهدای لوح تجلیل بعمل آمد.

 

آدرس کوتاه :