آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

پخش زنده مراسم گرامیداشت مقام معلم میبد در شبکه شاد

پخش زنده مراسم گرامیداشت مقام معلم میبد در شبکه شاد


بمناسبت هفته معلم ؛
مراسم گرامیداشت هفته معلم و نکوداشت مقام شامخ معلم با حضور مسئولین شهرستان میبد به صورت پخش زنده در شبکه دانش آموزی شاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، حسین فلاح فرماندارمیبد در این مراسم ضمن تبریک هفته معلم به همه فرهنگیان این شهرستان، نام‌گذاری سالروز شهادت شهید مطهری به نام روز معلم را نشان‌دهنده نگاه عمیق به دانش و تحقیق و پژوهش خواند.

فلاح بابیان اینکه توجه به علم و دانش و تحقیق و پژوهش در رشته‌های علوم انسانی کمتر از علوم دیگر نیست تصریح کرد: در آموزش‌وپرورش باید در کنار تعلیم و تربیت، تربیت اجتماعی دانش آموزان هم به‌عنوان یک اولویت دیده شود.

محمدرضا کارگر مدیر آموزش‌وپرورش میبد هم با تبریک هفته معلم به مدیران و معلمان مدارس گفت: به علت شیوع کرونا امسال نتوانستیم به‌صورت حضوری قدردان زحمات معلمین عزیز باشیم و به همت همکاران ستادی این برنامه در فضای شاد برگزار شد.

کارگر بابیان اینکه باهمت معلمان دریک سال گذشته به علت جلوگیری از کرونا، کلاس‌های درس به‌صورت مجازی برگزار شد افزود: اما با درایت معلمان این آموزش بهتر از فضای حضوری اداره شد و کمترین آسیب را داشتیم.

وی گفت: ان‌شاءالله موفقیت‌هایی که در کنکور در سال گذشته داشتیم و همچنین برتری‌های مسابقات فرهنگی هنری و ورزشی امسال هم استمرار خواهد داشت.

مدیر آموزش‌وپرورش میبد با اشاره به تحصیل 23 هزار و 70 نفر دانش‌آموز در 154 مدرسه در شهرستان میبد گفت: هزار و 700 معلم شاغل و هزار پیشکسوت فرهنگی با آموزش‌وپرورش همکاری دارند.

کارگر خاطرنشان کرد: در ایام کرونا کمترین شکایات مردمی و اولیا را داشتیم که نشان‌دهنده پی گیری مستمر و بسیار خوب مسائل آموزشی و پرورش از سوی معلمان و مدیران مدارس است.

 

 
 

 

 

آدرس کوتاه :