آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر میبد در پی انتصاب مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد

پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر میبد در پی انتصاب مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد


علیرضا نقوی شهردار و حسینعلی فلاح رئیس شورای اسلامی شهر میبد در پیامی انتصاب محسن موحدی فرد بعنوان مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، علیرضا نقوی شهردار و حسینعلی فلاح رئیس شورای اسلامی شهر میبد در پیامی انتصاب محسن موحدی فرد بعنوان مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد تبریک گفتند.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
برادر ارجمند جناب آقای محسن موحدی‌فرد
مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان یزد
با درود و صلوات بر حضرت محمد(ص) و آل محمد(ع)، انتصاب شایسته حضرتعالی را به سمت مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد، صمیمانه تبریک عرض نموده، یقیناً تخصص و تجارب جنابعالی، نویدبخش نشاط و تحرک بیش از پیش خواهد بود وسپردن عنان کرسی عالی مدیریت آموزشی استان یزد به دست‌های با کفایت فرزند شایسته شهر جهانی میبد، مهر تاییدی بر شایسته گزینی و نوید بخش افق‌های روشن توسعه نوین خواهد بود.
اینجانبان، انتصاب مسرت بخش و شایسته‌ی حضرتعالی که قطعاً نشأت گرفته از توانمندی‌های علمی و مدیریتی و کارنامه درخشان شما در عرصه خدمت‌رسانی بوده را تبریک و تهنیت عرض نموده و برای جنابعالی عزت، سربلندی، سلامتی و توفیق روزافزون در خدمتگزاری به فرزندان این دیار را از درگاه پروردگار سبحان مسألت می‌نماییم.

           حسینعلی فلاح                                             علیرضا نقوی
رئیس شورای اسلامی شهر میبد                                     شهردار میبد

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :