پیام تبریک مدیران دوره دوم متوسطه شهرستان میبد

پیام تبریک مدیران دوره دوم متوسطه شهرستان میبد


گروه مدیران دوره دوم متوسطه شهرستان میبد با ارسال متنی انتصاب آقای " محمدرضا کارگر " را به عنوان مدیر آموزش و پرورش میبد را تبریک گفتند.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

آستان بی انتهای خدمت به خلق و مسیر پر امتداد عزت ، همواره طالب مردان مرد و اندیشه های ارزشمند و متفاوتی است که راه صلاح و رستگاری و تداوم حضور و ظهورشان ،حقیقتا از میانه قدمهای مستدام وبی وقفه و نیز تلاشهای خالص و ماندگارشان میگذرد.

و شهر خورشید نصیبش همواره از این بزرگان ، تواناترین فرزندانش ، جلوه هایی از ظهور پرافتخارترین اندیشه ها  و نیز صاحبان سبک و سلیقه در رگهای حیاتش ، بوده و هست.

باافتخار و احترام ، دیگر بار، سرتعظیم  به خدمات قابل ستایش و کم نظیر فرزندان این دیار از جمله مدیریت سخت کوش و لایق مجموعه ،جناب آقای موحدی فرد ،دامه عزته، فرود آورده و شاکر از تمامیت تلاش و عزت و افتخاری هستیم که بر میراث مادی و معنوی شهر افزوده و جلوه افتخارش تا ابد بر بام شهر و دیار خودنمایی خواهد کرد.

دست مریزاد بر مدیران و مدبران و معلمانی که فرزندانی ارزشمند را تاکنون در این دیار پروریده اند؛ که استانی از وجودشان مفتخر است و کشوری به حضورشان شاهد و شاکر .

فرزند باکفایت و شایسته شهر خورشید، جناب آقای محمدرضا کارگر، دامه توفیقاته ، در کمال افتخار و سربلندی انتصاب شایسته و ارزشمند حضرتعالی و انتخابی ارزشی را که  حاصل نگاه آموزشی و افکار بلند و قدمهای خیر و مدبرانه اتان در این عرصه میباشد ،را تبریک عرض نموده و آرزومندیم تا افکار و اندیشه های بلندتان چون همیشه در همراهی و کسب افتخاربرای این مجموعه وزین،کارساز و راهگشا باشد و راه افتخارفرزندان این دیار بر عرصه های نام آوری و عزت همچنان با حضور و رهبری ارزشمندتان، مستدام بماند.

به یقین همراهی مدیران این دوره تحصیلی ، نیز چون همیشه ، با وجود حضرتعالی و برنامه های اموزشی و پرورشی کارساز ، موجب پیشرفت مجموعه اموزش و پرورش خواهد گردید.توفیق روز افزونتان را از باری تعالی خواهانیم.

                                                                          مدیران دوره دوم متوسطه شهرستان میبد

آدرس کوتاه :