آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

پیام تبریک مدیران دوره دوم متوسطه شهرستان میبد

پیام تبریک مدیران دوره دوم متوسطه شهرستان میبد


گروه مدیران دوره دوم متوسطه شهرستان میبد با ارسال متنی انتصاب آقای " محمدرضا کارگر " را به عنوان مدیر آموزش و پرورش میبد را تبریک گفتند.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

آستان بی انتهای خدمت به خلق و مسیر پر امتداد عزت ، همواره طالب مردان مرد و اندیشه های ارزشمند و متفاوتی است که راه صلاح و رستگاری و تداوم حضور و ظهورشان ،حقیقتا از میانه قدمهای مستدام وبی وقفه و نیز تلاشهای خالص و ماندگارشان میگذرد.

و شهر خورشید نصیبش همواره از این بزرگان ، تواناترین فرزندانش ، جلوه هایی از ظهور پرافتخارترین اندیشه ها  و نیز صاحبان سبک و سلیقه در رگهای حیاتش ، بوده و هست.

باافتخار و احترام ، دیگر بار، سرتعظیم  به خدمات قابل ستایش و کم نظیر فرزندان این دیار از جمله مدیریت سخت کوش و لایق مجموعه ،جناب آقای موحدی فرد ،دامه عزته، فرود آورده و شاکر از تمامیت تلاش و عزت و افتخاری هستیم که بر میراث مادی و معنوی شهر افزوده و جلوه افتخارش تا ابد بر بام شهر و دیار خودنمایی خواهد کرد.

دست مریزاد بر مدیران و مدبران و معلمانی که فرزندانی ارزشمند را تاکنون در این دیار پروریده اند؛ که استانی از وجودشان مفتخر است و کشوری به حضورشان شاهد و شاکر .

فرزند باکفایت و شایسته شهر خورشید، جناب آقای محمدرضا کارگر، دامه توفیقاته ، در کمال افتخار و سربلندی انتصاب شایسته و ارزشمند حضرتعالی و انتخابی ارزشی را که  حاصل نگاه آموزشی و افکار بلند و قدمهای خیر و مدبرانه اتان در این عرصه میباشد ،را تبریک عرض نموده و آرزومندیم تا افکار و اندیشه های بلندتان چون همیشه در همراهی و کسب افتخاربرای این مجموعه وزین،کارساز و راهگشا باشد و راه افتخارفرزندان این دیار بر عرصه های نام آوری و عزت همچنان با حضور و رهبری ارزشمندتان، مستدام بماند.

به یقین همراهی مدیران این دوره تحصیلی ، نیز چون همیشه ، با وجود حضرتعالی و برنامه های اموزشی و پرورشی کارساز ، موجب پیشرفت مجموعه اموزش و پرورش خواهد گردید.توفیق روز افزونتان را از باری تعالی خواهانیم.

                                                                          مدیران دوره دوم متوسطه شهرستان میبد

آدرس کوتاه :