آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد به مناسبت افتخار آفرینی گروه تواشیح و همخوانی دختران و پسران دار القرآن آموزش و پرورش شهرستان میبد

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد به مناسبت افتخار آفرینی گروه تواشیح و همخوانی دختران و پسران دار القرآن آموزش و پرورش شهرستان میبدبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد؛ متن پیام محمدرضا کارگر به شرح زیر می باشد:
با اهدای سلام و تحیات

شهرستان میبد، بستر افتخار آفرینی نوجوانان برومندی است که در عرصه های مختلف، بویژه در حوزه معارف اسلامی، زمینه سربلندی ملی و استانی را فراهم آورده اند.

خبر افتخارآفرینی و راهیابی گروه تواشیح و همخوانی «دختران دارالقرآن آیت الله اعرافی میبد» و «پسران دارالقرآن آیت الله حائری میبد» به مرحله نهایی ششمین دوره مسابقات همخوانی و مدیحه سرایی دانش آموزی کشور، موجب مسرت و خوشحالی گردید.

بدینوسیله این افتخار بزرگ را به گروه تواشیح پسران متشکل از دانش آموزان آموزشگاه های شهید رحیمی فر، شهید ذوالفقاری، ولی عصر (عج) و معارف و گروه تواشیح دختران از دبیرستان مجاهد دهقانی،دانش آموزان شهرستان،مدیران مراکز دارالقرآن، معاونت پرورشی و جامعه فرهنگیان تبریک عرض می نمایم.
 
نشر و بسط فضای معنوی و عطرآگین قرآن و عترت در محیط آموزشگاه های شهرستان، همواره مورد اهتمام و تاکید بوده و بی شک نقش حافظان، قاریان ،حاملان و فعالان قرآن کریم در این عرصه شایان توجه است.
امید است شما دانش آموزان گرامی، با قدم نهادن در مسیر معارف اسلامی و پیروی از ائمه اطهار، مسیر سعادت و نیک بختی در تمام مراحل زندگی را طی نموده، گام های بلندی به سوی قله های طهارت و عصمت بردارید.
محمدرضا کارگر
مدیر آموزش و پرورش میبد

آدرس کوتاه :