آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد به مناسبت فرارسیدن روز بسیج مستضعفان و پیروزی تیم ملی فوتبال ایران

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد به مناسبت فرارسیدن روز بسیج مستضعفان و پیروزی تیم ملی فوتبال ایرانمحمدرضا کارگر مدیر آموزش و پرورش میبددر پیامی فرا رسیدن ۵ آذر، روز بسیج مستضعفان و همچنین پیروزی تیم ملی فوتبال ایران را خدمت دانش آموزان عزیز، فرهنگیان گرامی و عموم مردم ولایتمدار شهرستان میبد تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:

تشکیل بسیج مستضعفان، به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که امروز پس از گذشت ۴۴ سال از حیات پر برکت انقلاب با عظمت اسلامی، ثمرات حماسه آفرینی‌ها، فداکاری‌ها و تلاش‌های این نهاد ارزشمند انقلابی و مردمی در تمام عرصه‌ها مشهود است. بی شک ملت شریف ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیج مستضعفان بوده و هیچ گاه نقش این نیروی پرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی سازی توطئه های دشمنان از یاد نخواهند برد.
اینجانب ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های خالصانه همه بسیجیان جهادگر و پیشگام در عرصه‌های مختلف، فرا رسیدن روز بسیج مستضعفان و همچنین پیروزی افتخارآفرینان تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی را خدمت مردم شریف ایران، بسیجیان عزیز، خانواده‌های آن‌ها در سراسر کشور و به ویژه دانش آموزان و همکاران گرامی بسیجی ام در آموزش و پرورش شهرستان میبد تبریک عرض می نمایم.
محمدرضا کارگر
مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :