آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش میبد به مناسبت روز امور تربیتی

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش میبد به مناسبت روز امور تربیتی


مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد با صدور پیامی هشتم اسفند، روز امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی را تبریک گفت.

در متن پیام محمدرضا کارگر مدیر آموزش و پرورش میبد آمده است:
بی شک استمرار و بقای هر جامعه مستلزم آن است که مجموعه باورها، ارزش ها و دانش های آن به نسل های بعدی انتقال یابد. مهم ترین وسیله این انتقال آموزش و پرورش و مدرسه مهم ترین واسطه انتقال است، بر همین اساس امور تربیتی در مدارس وظیفه گسترش فرهنگ اسلامی را دارند تا دانش آموزان را به حرمت نهادن و عمل به ارزش های اسلامی ترغیب کند.
اکنون در سالروز تاسیس نهاد امور تربیتی، فرصت را مغتنم شمرده و با قدردانی از تلاش های مجموع همکاران صادق و خدمتگزار امور تربیتی آموزش و پرورش میبد، کارکنان پرتلاش و دلسوز امور پرورشی مدارس این مدیریت و با نوید آینده روشن و درخشان این نهاد، از همه معاونین، مربیان و برنامه ریزان امور پرورشی و فرهنگی تشکر و قدردانی می نمایم.
امیدوارم تا با تکیه بر رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله العالی)در مورد جایگاه و افق کارکردی نهاد امور تربیتی، با بهره گیری از مجموعه‌ ظرفیت‌ها، بخصوص نیروی انسانی ارزشمند این بخش که سرمایه‌ بزرگ اجتماعی امور تربیتی هستند و با توجه به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه ریزی امور پرورشی مدارس، چارچوب‌ها و زمینه های لازم برای جهش‌های بزرگ در امور تربیتی فراهم گردد.
دوام توفیق و عزت جامعه فرهنگیان و بویژه خانواده امور تربیتی را در ظل توجهات خاصه امام عصر(عج) از درگاه احدیت مسألت می نمایم.
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :