آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

پیام تبریک نمایندگان مدیران دوره های تحصیلی شهرستان میبد

پیام تبریک نمایندگان مدیران دوره های تحصیلی شهرستان میبد


به مناسبت انتصاب آقای محسن موحدی فرد به سمت مدیرکل آموزش و پرورش استان؛
به مناسبت انتصاب آقای محسن موحدی فرد به سمت مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد نمایندگان مدیران دوره های تحصیلی پیام های تبریک به شرح ذیل ارسال نمودند:

متن پیام تبریک مدیران آموزش متوسطه دوره دوم شهرستان میبد :

در گذر روزهای خاطره ساز و در تلاش و کوششی که به عشق مردم و به نام ایران ودر کسوت ‌معلمی به دل می نشیند ، افتخارافرینان نشان و ادعایی ندارند. تاریخ شهر و مردمانش در سایه تلاششان به بار می نشیند و برگهای زرین افتخار به نام‌ایران بر کالبد کشور جان‌می گیرد.

و شهر خورشید مصداق بارزی است از این بی نشانی...

جناب آقای موحدی فرد  : مدیر لایق  و پرتلاش و همیشگی شهر خورشید....(دامه توفیقاته)

خدمت و کثرت تلاش حضرتعالی ، در طی سالهای گذشته ،مجالی برای مرور روزهای سخت کوشی  و به شماره در اوردن افکار نابتان ، در راه تعالی فرزندان این دیار باقی نگذاشت.

ولی به یقین و اقراردوستان و نیز نظاره گران.....، آنچه برجای و به یادگار مانده ،توشه ای است ارزشمند بر دفتر خدمت بی ریای شما و برگی است زرین بر رگ حیات فرهنگی میبد پرافتخار....

ازنقش رنگین خدمت در طرح خورشید ولایت مشهد تا اردوگاه بنستان واز نظام  مدرسه سازی تا طرح تفضیلی رشد جمعیتی دانش آموزی واز موزه فرهنگ و هنرمیبد، تا طرح ارزشمند ساعی واز تجلی موفقیت فرزندان شهر در المپیادها و کنکورسراسری..تا جشنواره خوارزمی و....

ولی آنچه در این جهش فرهنگی و مثال زدنی ، بر دفتر زرین روزگار تا ابد به یادگارو افتخار خواهد ماند ، اندوخته بی مثالی است از پویایی فرهنگی که فرهنگسازانی توانمند چون حضرتعالی در پهنای ماندگاری نارین قلعه وسفال خوش نقش شهر خورشید به امانت و رسالت گذاشته اید..

زحمات و خدمات و رسالت ارزشمند معلمی حضرتعالی ؛ هر چه بود...افتخاری شد که صادقانه بر دل نشست و خاطراتی گشت که میبد دوست داشتنی را جایی بهتر برای زندگی و تجلی فرهنگ و اندیشه و مکانی برای امتداد نگاه یک ایران نمود.

به بلندای عظمت این افتخارات که مانده و جاودانه شده......برایتان روزهایی توام با سلامتی و افتخاراتی پیاپی ،چونان گذشته را ارزومندیم..و به حکم اندرز ایران دوستان که همه جای ایران سرای من است.شما را با گرمترین ارزوها و تقدیم خالصانه ترین دعا برای خدمتی دوباره و در کسوتی ارزشمند و لایق ، بدرقه میکنیم.و ایمان داریم که انچه از خدمت و با عشق از دل شما بزرگوار برامده تا همیشه در قالب دعایی ناب همراه لحظه ها و قدمهای شما عزیز گرانمایه و خانواده محترمتان خواهد بود..

انتصاب شایسته و انتخاب ارزشمندتان را با افتخار ، از طرف خود ودبیران پرتوان ، و جامعه دانش اموزان فرهیخته و اولیاء فهیم ، به حضورتان تبریک ویژه عرض مینماییم.و چون همیشه همراه و پشتیبان حضرتعالی در تمام وظایف محوله خواهیم بود.

دست حق پشت و پناهتان..

 

متن پیام تبریک مدیران آموزش متوسطه دوره اول شهرستان میبد :

متن پیام تبریک مدیران آموزش ابتدایی دوره اول و دوم شهرستان میبد :

ای از بهار روی تو سرسبز گشته (شهر) من

شایسته است از نشستن راستین و درستین بزرگ مرد فرهنگ و ادب و بایسته است ازیگانه ی پهنه آموزش و پرورش : استاد محسن موحدی فرد سپاس بگوییم که در درازای زندگی سراسر روشنایی خود به کردارآذر و آیینه،زندگانی پاک خود را با فرشته ی دانش و خرد آشنایی و پیوند داد.

بی گمان او دوستدار دانش  است و تا هماره دوستدار این دانش و پاکی خواهد بود.

پس از شادباش های خود به نشستن شایسته و بایسته مدیرکل زیست بوممان یزد از بن دندان و از ژرفای دل و نهان جای جان، درود می فرستیمت، و از درگاه دوست برین، برای تو و خانواده ی پاکت روزگاری بکام و تنی پدرام و جانی برآسوده و آرام آرزو داریم!

آرمان داریم چون هماره در کارهای فرهنگی و آموزشی و پرورشی، کوشش و کشش و جوشش و ریزش و دهش و بخشش های بسیار نیک داشته باشید!

تا باد چنین بادا!

واعظی /  عباسی

نماینده  مدیران مقطع ابتدایی شهرستان میبد

جعفری نمایندگی آموزش وپرورش ندوشن:

 

آدرس کوتاه :