نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تسلیت آیت الله اعرافی به مناسبت در گذشت حجت الاسلام مهدی پور

پیام تسلیت آیت الله اعرافی به مناسبت در گذشت حجت الاسلام مهدی پور


پیام تسلیت آیت الله اعرافی به مناسبت در گذشت حجت الاسلام مهدی پور

انا لله وانا الیه راجعون

إذا مات العالم ثلم فی الإسلام ثلمة لا یسدها شیء الى یوم القیامة

aarafi مردم شریف ما عالمی‌فرزانه ، حوزه و طلاب عزیز استادی مشفق و یگانه را از دست دادند و فقدان او همه را به سوگ افکند و غمی‌جانکاه بر جان ما نشاند . درود خدا و پیامبران و فرشتگان و شایستگان بر روح بلند او که پاک زیست و پاک به لقای دوست شتافت .

ارتحال عالم وارسته و فاضل شایسته و استاد برجسته حوزه حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ یوسفعلی مهدی پور “قدس سره” را به حضرت ولیعصر (عج) و مقام معظم رهبری (حفظه الله) و مراجع عظام و جامعه روحانیت و حوزه‌های علمیه بویژه مردم شریف و حوزه‌های علمیه استان و میبد و استاتید ارجمند حوزه و دانشگاه و خانواده و بستگان آن مرحوم تسلیت می‌گویم.

این روحانی گرانمایه در تدریس و تربیت طلاب و فضلا استادی برجسته و نمونه بود و چونان شمعی می‌سوخت و روشنی می‌افروخت و محفل درس و بحث را گرمای معرفت می‌بخشید و حقیقتا همه اوصاف معلمی‌و استادی و هدایت و راهنمایی در شخصیت بی پیرایه و صمیمی‌و مصمم وی تجلی یافته بود و از عالمانی بشمار می‌رفت که منش و منطق و رفتار و گفتار او صادقانه و خالصانه و هدایتگر و آموزنده بود.

مردم شریف ما عالمی‌فرزانه، حوزه و طلاب عزیز استادی مشفق و یگانه را از دست دادند و فقدان او همه را به سوگ افکند و غمی‌جانکاه بر جان ما نشاند . درود خدا و پیامبران و فرشتگان و شایستگان بر روح بلند او که پاک زیست و پاک به لقای دوست شتافت .

امیدوارم طلاب عزیز و جوانان شریف و دانشجویان و دانش آموزان ارجمند و استادان گرامی‌و مراکز علمی‌و همه مردم بزرگوار میبد و استان در تجلیل از این استاد فرزانه و شرکت در مراسم تشیع و تدفین و ترحیم آن عزیز سفر کرده ، همت بگمارند و تشریک مساعی نمایند .

والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته

علیرضا اعرافی امام جمعه میبد