آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

پیام فرماندارمیبد به مناسبت گرامیداشت «روز معلم»

پیام فرماندارمیبد به مناسبت گرامیداشت «روز معلم»


فرماندارمیبد در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطر معلم شهید استاد شهید مرتضی مطهری، روز و هفته معلم را به طلایه داران عرصه تعلیم و تربیت تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، متن کامل پیام "حسین فلاح" به این شرح است:

حمد و سپاس خالقی را سزد که بر قامت رسول مهربانی‌ها و پیامبر خوبی‌ها، محمد مصطفی (ص) خلعت زیبای معلمی را برازنده ساخت و مایه خوشبختی است که معلمان وارثان امانت بزرگ تعلیم و تربیت و از میراث داران این موهبت ارزنده الهی هستند.

پیشرفت‌های جامعه بشری مرهون تربیت و آموزش مؤثر و صحیح معلمان از طریق کشف و پرورش هر جامعه است. در واقع در مسیر توسعه و بالندگی هر کشور معلمان بیش از پیش از مدیران، سیاست مداران و مسئولان رسالت خطیر راهبری و به سرانجام رساندن ترقی و تکامل آن را بر عهده‌دارند.

شهرستان میبد نیز به برکت انقلاب اسلامی، حمایت و پشتیبانی حضرت آیت‌الله اعرافی، شورای آموزش‌وپرورش، مدیران، معلمان، قریب به دو دهه است که درزمینهٔ های مختلف و کنکور سراسری، افتخارآفرینی می‌کند و رتبه‌های نخست را از آن خود می‌کند.

دوازدهم اردیبهشت‌ماه فرصتی است مغتنم، تا با گرامیداشت یاد و خاطره این استاد فرزانه و همه معلمان شهید ایران اسلامی، تبریکات خالصانه خود را نثار همه طلایه داران عرصه تعلیم و تربیت و معلمین سرافراز میهن اسلامی بالاخص معلمین خدوم شهرستان میبد نمایم و در سالی که با کلام گهربار رهبر معظم انقلاب اسلامی به سال " رونق تولید " مزین گردیده، آرزوی به ثمر نشستن تلاش‌های این عزیزان در تربیت نیروهای انسانی موردنیاز چرخه تولید ملی را از درگاه خداوند حکیم و سلامت و توفیق روزافزون ایشان را مسئلت می‌نمایم.

آدرس کوتاه :