آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

پیام فرماندار میبد به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم

پیام فرماندار میبد به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم


فرماندارمیبد در پیامی فرا رسیدن دوازدهم اردیبهشت‌ماه سالروز شهادت علامه شهید مطهری و هفته معلم را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش میبد، حسین فلاح فرماندارمیبد در این پیام آورده است:

به نام خدا

امام خمینی (ه):"معلمی شغل انبیاست"

دوازدهم اردیبهشت‌ماه سالروز شهادت علامه شهید مطهری و روز معلم یادآور تلاش و مجاهدت مردان وزنان فرهیخته و فرهنگ‌سازی است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین، در حریم معطر و نهاد مقدس مدرسه، زیباترین جلوه‌های تعلیم و تربیت را به نمایش گذاشته و فرزندان این مرز و بوم را به گوهر دین، اخلاق و دانایی زینت بخشیدند.

معلمانی که وجودشان همچون شمع ذره‌ذره در مسیر تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم آب می‌شوند؛ تا انسان‌هایی را تعلیم و تربیت و به جامعه تحویل دهند که با فتح قله‌های دانش، افق‌های روشنی را به روی ملت باعزت ایران اسلامی باز کنند.

این مهم به حمدالله در شهرستان میبد با درایت حضرت آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه فرزانه و دانشمند و مدیر و معلمان متعهد و دلسوز در جریان است و دانش آموزان ما بیش از دو دهه است که همچون خورشید فروزان در اوج موفقیت و افتخارند.

رویکرد مسئولین شهرستان درتامین زیرساخت‌ها و فضاهای آموزشی مناسب و تجهیزات و امکانات با پیشگامی خیرین و تلاش شبانه‌روزی معلمان و فرهنگیان در امر آموزشی باعث شده است تعلیم و تربیت به معنای واقعی در شهرستان میبد تحقق یابد.

لذا این‌جانب دوازدهم اردیبهشت سالروز علامه شهید مطهری و فرارسیدن هفته بزرگداشت معلم را به همه مدیران و معلمان و مربیان و فرهنگیان عاشق که در خط مقدم جبهه تعلیم و تربیت تلاش می‌کنند تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم بدون کمترین دغدغه و نگرانی از مسائل و مشکلات و کمبودها، همچنان به تعلیم و تربیت اجتماعی دانش آموزان بپردازند.

آدرس کوتاه :