آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

پیام فرمانده سپاه میبد به مناسبت یوم الله 13 آبان

پیام فرمانده سپاه میبد به مناسبت یوم الله 13 آبان


فرمانده سپاه میبد در پیامی یوم‌الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را تبریک گفت.

به گزارش میبدخبر، پیام سرهنگ پاسدار مصطفی بهشتی فرمانده سپاه میبد به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

«13 آبان  "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی"  تجلی اراده‌ی ملتی است که با تکیه بر ایمانی استوار، با گامی بلند و تاریخ‌ساز، تحقق اندیشه‌ی آرمانی و رهایی‌بخش استکبارستیزی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی) را سرعت بخشید.

آری در سیزده آبان ثابت شد که امنیت و آرامش را از حق کشان و ستم کیشان، که به مظلومان جهان  امنیت و آسایش نمی‌دهند، می‌توان باز پس گرفت. حماسه‌ این روز، ثابت کرد که همه قدرت‌های به اصطلاح عظیم شیطانی و طاغوتی، از درون، پوچ و پوشالی هستند.

مجموعه رویدادهای این روز تاریخی پیام ها و درس های فراوانی برای نسل حاضر و نسل های آینده دارد که عصاره آن ضرورت هوشیاری در برابر توطئه ها و هجمه های دشمنان بخصوص لزوم هوشمندی نسل جوان و خودباوری و اتکا به نفس آنان در مقابله با دسایس و فتنه ها و دفاع از مرزهای جغرافیایی ، عقیدتی و فرهنگی و همچنین تلاش در جهت نیل به پیشرفت و اقتدار افزون تر می باشد. 

امروز نیز به برکت انقلاب اسلامی و رهنمودهای پیر بیدارگر زمان؛ حضرت امام خمینی (ره) و درایت و تدبیر خردمندانه‌ مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، روحیه‌ استکبارستیزی از مرزهای ایران فراتر رفته و همه ملت‌های عدالت‌خواه، حق‌طلب و آزاده را فرا گرفته است.

اینجانب ضمن گرامیداشت 13 آبان و روزملی مبارزه با استکبار جهانی، از عموم مردم شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان میبد دعوت می نمایم همچنان که در تمامی صحنه های انقلاب حضوری آگاهانه را به نمایش گذشتند، این بار نیز با شرکت گسترده و فعال در راهپیمایی یوم الله 13 آبان فریاد خود را برای رسوا کردن آمریکا وهم دستان او سردهند تا بار دیگر با آرمان های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا تجدید میثاق کرده باشیم.»

آدرس کوتاه :