آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان

پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبانمتن پیام محمدرضا کارگر به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
۱۳آبان، روز تجلی ارزش‌های انقلاب اسلامی و یادآور حرکت خروشان جوانان متعهد و انقلابی است که در کنار تحصیل علم به مبارزه با استبداد و استکبار پرداختند.
سیزدهم آبان، نقطه تلاقی حوادث تاثیر گذار تاریخ معاصر ایران و نقطه ی کانونی شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی است .
مناسبت های تاریخ ساز تبعید حضرت امام (ره) و به شهادت رساندن دانش آموزان بی گناه و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان انقلابی، سه رویدادمهم این روز هستند که هرکدام تاثیر ماندگاری بر شکل گیری و تداوم جریان انقلاب داشتند.
یوم الله سیزده آبان، تداعی کننده یاد نوجوانان و جوانانی است که با آگاهی ،شعور اسلامی و انقلابی و با اراده استوار و پرچم آزادی‌خواهی و استقلال‌طبی در دست، جان خود را فدا کردند تا اسلام و ایران همواره سرفراز بماند.
اینجانب با گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی و یاد و خاطره شهدای دانش آموز، به ویژه شهید محمد حسین ذوالفقاری، کوچک ترین دانش آموز شهید دوران دفاع مقدس و شهدای حمله تروریستی حرم حضرت احمد بن موسی، از همه ی آحاد جامعه به ویژه همکاران ارجمندم، فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان ، برای حضور گسترده در این راهپیمایی عظیم دعوت به عمل آورده تا یک بار دیگر علاوه بر نمایش انسجام و وحدت در حمایت از نظام مقدس اسلامی، انزجار و تنفر خود از اقدامات دشمنان نظام و فریب خوردگان آنان در فتنه ی اخیر را اعلام نماییم و نشان دهیم که دانش آموزان ایران اسلامی، در راس مبارزه با اسلام آمریکایی قرار دارند.
محمدرضا کارگر
مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :