آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

پیام مدیر آموزش و پرورش میبد به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی

پیام مدیر آموزش و پرورش میبد به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامیبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش میبد؛ متن پیام به شرح زیر می باشد:
«والفجر و لیال عشر»
 دهه مبارک فجر، یادآور بصیرت و بشارت ملتی منسجم، خداجوی و ولایت مدار است که توانست تحت هدایت رهبری دوراندیش و شجاع و با بهره‌گیری از تعالیم عالیه دین مبین اسلام در رویارویی با استبداد شاهنشاهی فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خویش را آغاز کند و موجب احیای دین و معارف الهی در سرزمین کهن ایران شود.
 این دهه مبارک، خاستگاه ارزش‌های اسلامی و طلوع آفتاب معنویت ملی بود. انقلابی که برهه‌ای از تاریخ این مرزوبوم کهن بوده و برگ زرینی را در تاریخ دنیا گشود تا صدای عدالت‌خواهی، استقلال‌طلبی و آزادگی ایران اسلامی و مردم غیور این دیار را در جهان طنین‌انداز کند.
خدای تعالی را سپاس که به برکت نفس قدسی حضرت روح‌الله و ایثار و فداکاری شهیدان والامقام، عصاره تاریخ بر صحیفه سرخ بهمن چکید و بهمن خونین را همچون رودی خروشان از ایثار در ایران عزیز روان و واژه‌های جهاد و شهادت را از اوج اندیشه به ژرفای دل جاری ساخت.

اینجانب  سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت غیور ایران  واستان عزیزمان مخصوصا مردم فهیم و ولایت مدار شهرستان میبد، مدیران، معلمین و دانش آموزان عزیز تبریک و تهنیت عرض کرده و امید آن دارم که همیشه و در همه حال ادامه دهنده راه امام راحل و شهدای گرانقدر بوده و همچنان پرتلاش در عرصه علم و سازندگی رو به سوی افق های روشن حرکت نماییم


محمدرضا کارگر
مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :