آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

پیام مدیر آموزش و پرورش میبد به مناسبت گرامیداشت حماسه نهم دی

پیام مدیر آموزش و پرورش میبد به مناسبت گرامیداشت حماسه نهم دیبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش میبد؛ متن پیام مدیر آموزش و پرورش میبد به شرح زیر می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
 
حماسه نهم دی ماه و حضور حماسی و غرور آفرین ملت ایران در دفاع از ولایت و نظام، برگ زرین و ماندگاری به تاریخ جمهوری اسلامی ایران افزود. راهپیمایی نهم دی ماه نماد عزت طلبی، استقلال و شکوه ملتی است که در حفظ دستاوردها و آرمان‌های والای اسلام و انقلاب همت گماردند و با حضور به موقع در صحنه باعث یاس و ناامیدی دشمنان شدند.
 
نقش داهیانه، روشنگری ها و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در خنثی سازی فتنه عمیق و پیچیده سال ۸۸ و خلق حماسه بزرگ ۹ دی برکسی پوشیده نیست و بدون شک رهبری ایشان زمینه ساز اصلی برای حضور میلیونی در راهپیمائی بزرگ آن روز و تداوم روحیه انقلابی و فتنه ستیزی در جامعه بوده است.
 
اینجانب، ضمن گرامیداشت سالروز نهم دی ماه، "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت"  از همکاران ،دانش آموزان و همه هموطنان عزیزمان میخواهم با حضور پرشور خود مثل همیشه در همایش روز بصیرت جمعه ۹دی، مصلی آیت‌الله اعرافی ساعت ۱۱  شرکت کرده و در جهت میثاق با امام راحل،مقام عظمای ولایت و آرمان های انقلاب اسلامی حماسه دیگری بیافرینند.
محمدرضا کارگر
مدیر آموزش و پرورش میبد
آدرس کوتاه :