آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

پیام مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار

پیام مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار


مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد متن پیام به شرح ذیل می باشد:
وَ هُوَ الْحَکِیمُ الْخَبِیرُ
خبرنگاران به راستی تجسم امانت ، مسئولیت ، تعهد ، دلسوزی و وظیفه اند.خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای ، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.
هفدهم مرداد که به یادمان شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ،"روز خبرنگار" نامیده شده است،یادآور مجاهدتهای زنان و مردانی حقیقت طلب است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ " آگاهی بخشی" را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.
طلایه داران این سلسله راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی، مجاهدانی هستند که در نگارش خبر از جوهر جان خویش مرکّب ساختند و در سپهر شهادت و ایثار، ستارگانی جاوید شدند.
اینجانب فرارسیدن 17مرداد، روز خبرنگار را تبریک عرض نموده؛از تلاش های صادقانه همه بزرگوارانی که در زمینه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه به ویژه در عرصه تعلیم و تربیت از هیچ کوششی فرو گذار نمی کنند، تقدیر و تشکر می نمایم.
از علیم خبیر توفیق روز افزون خبرنگاران و اصحاب رسانه در جهت شکوفایی در حرفه خویش با حفظ امانت داری در حق دانستن مردمان را مسالت دارد. 
محسن موحدی فرد
مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد
آدرس کوتاه :