آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

کسب رتبه اول شورای آموزش و پرورش میبد در استان

کسب رتبه اول شورای آموزش و پرورش میبد در استان


شورای آموزش و پرورش میبد برای دومین سال متوالی رتبه اول شورای آموزش و پرورش استان را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ؛  در جلسه‌ای که به ریاست استاندار و با حضور معاون وزیر آموزش‌وپرورش و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی، فرمانداران و مدیران آموزش‌وپرورش شهرستان‌ها در استانداری برگزار شد؛ از حسین فلاح به‌عنوان رئیس و محسن موحدی فرد به‌عنوان دبیر شورای آموزش‌وپرورش برتر استان با اهداء لوح از طرف "مجتبی زینی وند" معاون وزیر تقدیر به عمل آمد.

فرماندارمیبد در پیامی با تبریک این موفقیت به مدیریت آموزش‌وپرورش میبد آورده است:

آموزش‌وپرورش درواقع اساس نظام تعلیم و تربیت در کشور است که نیازمند افرادی دلسوز، پا به کار و طراح و برنامه‌ریز است که خوشبختانه این سرمایه ارزشمند باوجود امام‌جمعه دانشمند، نماینده عالم و مدیری دلسوز تحقق‌یافته است.

شهرستان میبد که از دیرباز عاشق کسب و دانش و فضیلت بوده در دو دهه گذشته با کسب رتبه‌های برتر در کنکور سراسری و راه‌یابی به دانشگاه‌های مطرح کشور ثابت کرده است که ظرفیت‌های فکری و اندیشه‌ای بالایی دارد که در سایه برنامه‌ریزی و حمایت‌های مسئولین، این مهم روزبه‌روز روبه‌جلو هم هست.

اکنون‌که شورای آموزش‌وپرورش میبد در تارک شورای استان می‌درخشد شایسته است صمیمانه از تلاش‌های شبانه‌روزی معلمین، معلمان و مسئولین ستاد آموزش‌وپرورش به‌ویژه جناب آقای محسن موحدی فرد مدیر آموزش‌وپرورش، حضرت آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد که با نظرات عالمانه و سنجیده همواره حامی و پشتیبان آموزش‌وپرورش بوده و جناب آقای دکتر دهقانی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و همچنین خیرین نیک‌اندیش که قطار تعلیم و تربیت را به سمت افق‌های روشن هدایت کرده‌اند تشکر کنم.

امید است آموزش‌وپرورش میبد ازاین‌پس هم مثل گذشته، در آموزش و تربیت دانش آموزان و هدایت آن‌ها به سمت افق‌های روشن علم و دانش به‌عنوان سرمایه‌های فردای کشور بلکه جهان، توفیقات روزافزونی را کسب نماید.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :