آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

کلنگ احداث دو مدرسه خیری در شهرستان میبد به زمین زده شد

کلنگ احداث دو مدرسه خیری در شهرستان میبد به زمین زده شد


به همت خیرین میبدی دو آموزشگاه خیری دیگر در شهرستان میبد احداث می شود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد؛ محسن موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد درباره احداث این دو آموزشگاه خیری بیان داشت: آموزشگاه زاهدی در زیر بنای هزار و 350 متر مربع به تعداد 9 کلاس می باشد که توسط خیرین محترم جلال فلاح، محسن موحدیان و سید حسین حسینی ان شا الله ظرف مدت یکسال ساخته می شود.

وی افزود: آموزشگاه دیگر با نام مرحوم مهدی دهقانی در روستای رکن آباد با زیر بنای هزار و 900 متر مربع و 12 کلاس می باشد که تمام هزینه ساخت آن توسط خیر محترم حاج محمود دهقانی و همسرشان فاطمه ملا صادقی تامین و ان شا الله ظرف مدت یکسال به بهره برداری خواهد رسید.

موحدی فرد در ادامه بیان داشت: این دو آموزشگاه 100 درصد خیری می باشد و نقشه ساخت آنها از طرف سازمان نوسازی مدارس یزد تهیه می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد کار خیری را بسیار خداپسندانه، ضروری و صالحات و باقیاتی برای خیران دانست و از خیرینی که در این راه گام نهاده اند تقدیر و  تشکر کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: تلاشهای خیرین مدرسه ساز برای توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی در شهرستان به ویژه در مناطق روستایی ستودنی است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد در پایان از مشارکت خیرین در امر مقدس مدرسه سازی گفت: ساخت مدرسه در شهرستان همچنان یک نیاز جدی است و مهمترین بستر رشد فرهنگی و توسعه و تعالی شهرستان می باشد لذا فرهنگ مشارکت در مدرسه سازی باید ترویج شود.

 محل ساخت آموزشگاه شادروان مهدی دهقانی رکن آباد

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

 

 

آدرس کوتاه :