آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

کلنگ نمازخانه آموزشگاه آیت‌الله طالقانی به زمین زده شد

کلنگ نمازخانه آموزشگاه آیت‌الله طالقانی به زمین زده شد


باحضور فرماندارمیبد؛
کلنگ آموزشگاه آیت‌الله طالقانی محمودآباد میبد با حضور فرماندارمیبد، مدیر آموزش‌وپرورش و جمعی از مسئولین در زمینی به مساحت 300 مترمربع به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش میبد، فرماندارمیبد در این مراسم که صبح امروز برگزار شد موفقیت آموزش‌وپرورش و دانش آموزان این شهرستان را مرهون دلسوزی معلمان و مربیان و حضور پررنگ خیرین در عرصه‌های احداث فضاهای آموزشی و تجهیز و فراهم آوردن امکانات و زمینه‌های علمی و تعلیم و تربیت دانست.

حسین فلاح گفت: اگر از امروز به فکر آیندگان خودمان نباشیم در عرصه فرهنگی خسارت می‌بینیم و وظیفه همه ماست تا در کنار هم شرایط لازم را در طی کردن افق‌های بلند علمی و فرهنگی در شهرستان برای فرزندان خود فراهم کنیم.

مدیر آموزش‌وپرورش میبد هم گفت: با توجه به کمبود فضای آموزشی رویکرد آموزش‌وپرورش توسعه فضا یا احداث آموزشگاه‌های جدید است.

محسن موحدی فرد بابیان اینکه محله محمودآباد امسال در ایجاد فضاهای آموزشی در سطح شهرستان از محلات پیشگام بوده است افزود: امسال مدرسه شهید زارعی به بهره‌برداری می‌رسد و بعد از جابه‌جایی دانش آموزان مدرسه شهید مطهری، این آموزشگاه و آموزشگاه نفیسه که از آموزشگاه‌های قدیمی هست هم در اولویت تخریب و بازسازی قرار می‌گیرند.

وی تصریح کرد: برای پرهیز از شیفت بندی مدارس تلاش داریم با اولویتی که خیرین برای احداث آموزشگاه دارند این مشکل در مدارس شهرستان میبد حل کنیم.

موحدی فرد در پایان از همکاری و هم‌افزایی مسئولین شهرستان به‌ ویژه امام‌جمعه و فرماندارمیبد در پیشبرد اهداف و سیاست‌های آموزش‌وپرورش قدرانی کرد و افزود: حقیقتاً مسئولین میبد در طول سال همکاری صد درصد با آموزش‌وپرورش داشتند.

این نمازخانه قرار است با زیربنای 300 مترمربع و با 120 میلیون تومان هزینه از سوی خانواده مرحوم حاج حسین زارعی تا مهرماه امسال ساخته شود.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :