نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

یکصدو هفتاد و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش میبد

یکصدو هفتاد و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش میبد


یکصدو هفتاد و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش میبد
در این جلسه اسعدی مدیر آموزش و پرورش میبد ضمن عرض خیر مقدم به حضارگزارش تصویری فعالیت های یک ماهه گذشته را ارائه نمودند . در ادامه گزارشی از مصوبات جلسه گذشته شورا ارائه شد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت و سپس در خصوص موارد دستور کار جلسه بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم گرفته شد .

آيت الله اعرافي درجلسه شوراي آموزش و پرورش ميبد با اشاره به ابلاغ سند تحول در آموزش وپرورش گفت : اين سند بزرگ راهنماي حركت آموزش وپرورش دركشور است و آموزش وپرورش بايد با بهره گيري از اين سند بزرگ در ارتقاء علمي و فرهنگي و اخلاقي و تربيتي بكوشد.

امام جمعه ميبد صدرنشيني دانش آموزان ميبد را در كنكور سراسري مرهون برنامه ريزي و تلاشهاي خالصانه معلمان ومربيان در آموزش وپرورش دانست وافزود : در كنار كسب اين موفقيت ها بايد مسائل اخلاقي وتربيتي وفرهنگي مورد توجه قرارگيرد .

وي در ادامه ازحركت تبليغي در دهه محرم وعاشورا درسطح شهرقدرداني كرد وافزود : بايد با تقويت اين حركت ها راه را براي حركت هاي فرهنگي بازكرد .

آيت الله اعرافي پي گيري طرح كلان نخبه گان ، و برگزاري پيش همايش بزرگداشت آيت الله بارجيني با محوريت انديشه و فرهنگ مهدويت تاكيد كرد وافزود : آموزش وپرورش بايد در اين راستا برنامه ريزي كند .

وي دربخشي ديگر از بيانات خود با اشاره به برگزاري نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي بر حضور قوي و آگاهانه درصحنه انتخابات تاكيد كرد .

امام جمعه ميبد در ادامه اظهار اميدواري كرد : شوراي آموزش وپرورش ميبد پرتوان وبا نشاط درعرصه فكر و فرهنگ وعلم ودانش شهر پويا وفعال پيش برود .

محمدرضا رجايي فرماندار ميبد هم در اين جلسه ضمن تبريك صدرنشيني دانش آموزان ميبدي در كنكور سراسري سال 90 گفت : جايگاه ميبد از لحاظ كمي جايگاه مناسبي است اما براي دستيابي به جايگاه كيفي نيازبه آناليز دقيقتري است تا دانش آموزان در رشته هاي مختلف جايگاههاي مناسبي را به دست بياورند .

رجايي در ادامه با اشاره به بحث انتخابات مجلس گفت : اولويت اصلي نظام اسلامي درسال جاري برگزاري انتخاباتي سالم با حضورحداكثري است .

فرماندار ميبد نقش آموزش وپرورش را در انتخابات مهم دانست وافزود : آموزش وپرورش ومعلمان ومربيان مي توانند با ايجاد بصيرت و هوشياري در دانش آموزان  و قراردادن آنها درمسير نظام ، حضورحداكثري خانواده ها را در پاي صندوق هاي راي فراهم كنند .روابط عمومی آموزش و پرورش میبد