نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

یکصدو هفتاد و نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش میبد

یکصدو هفتاد و نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش میبد


یکصدو هفتاد و نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش میبد

در این جلسه اسعدی مدیر آموزش و پرورش ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید مبعث به حضار گزارش تصویری فعالیت های یک ماهه گذشته را ارائه نمودند . در ادامه گزارشی از مصوبات جلسه گذشته شورا ارائه شد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت و سپس در خصوص موارد دستور کار جلسه بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم گرفته شد .

در ادامه این جلسه موحدی فرد معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش در مورد ساماندهی مدارس افزود: در بحث ساماندهی، یک بخش آن به سازماندهی مجموعه عوامل آموزش و پرورش که دبیران و آموزگاران هستند بر می گردد که سازماندهی دوره راهنمایی از  سوم تیرماه ، دوره ی متوسطه نیمه دوم تیرماه ، و دوره ابتدایی به صورت موردی در شهریورماه انجام می شود .

وی در ادامه نگرانی خود را در مورد کمبود نیرو در مقطع ابتدایی و همچنین بیشترین مشکل را در دوره راهنمائی اعلام کرد و گفت : تعدادی از مدارس راهنمائی ما کمتر از 40 نفر دانش آموز دارد و با توجه به نامه ای که از وزارت آمده ما نمی توانیم مدیر و دبیر را به این مدارس اختصاص دهیم و عملاً مدارس ما با این شرایط منحل خواهند شد .

سپس امام جمعه محترم در ادامه صحبت های ایشان فرمودند گزارشی از وضع موجود در نظام 3-3-6 را آماده تا آقای یحیی زاده نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی موضوع را به وزیر منعکس نمایند .

در ادامه ی جلسه از دانش آموزان برتر آزمون های استانی توسط امام جمعه محترم تقدیر و تشکر به عمل آمد و در پایان کلنگ مدرسه ابتدایی مسکن مهر به مساحت 3500 متر مربع و با زیربنای 800 متر توسط امام جمعه محترم به زمین زده شد.روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان میبد