آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

"بیانیه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد و دعوت به مشارکت حداکثری در انتخابات"

"بیانیه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد و دعوت به مشارکت حداکثری در انتخابات"


با توجه به جایگاه بسیار مهم و حیاتی ریاست جمهوری و همچنین شوراهای اسلامی شهر و روستا هر رأی، رقم زننده ی مفهوم مردم‌سالاری و مشارکت در سرنوشت کشور است و این مهم در جریان گام دوم انقلاب اسلامی اهمیت بیشتری پیدا می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان میبد، بار دیگر در خردادی دیگر موعد و فرصت مشارکت در سرنوشت فراهم آمده است. به همین مناسبت مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد بیانیه ای به شرح زیر صادر نمود :

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر در خردادی دیگر موعد و فرصت مشارکت در سرنوشت فراهم آمده است. در دهه ی چهارم انقلاب اسلامی مردم آگاه و فهیم ملت ایران به خوبی دریافته اند که بهترین و موثرترین ابزار مشارکت و تعیین سرنوشتشان، شرکت در انتخابات است و این راه از مسیر صندوق های رأی آنها تعیین می شود. مردم ما می دانند در شرایط کنونی دشمنان اختلاف سیاسی را در جامعه ما دنبال می کنند و تلاش دارند با ایجاد یأس و ناامیدی مردم را از مشارکت در تعیین سرنوشت خود باز دارند و درصدد ایجاد توطئه در این عرصه هستند.

با توجه به جایگاه بسیار مهم و حیاتی ریاست جمهوری و همچنین شوراهای اسلامی شهر و روستا هر رأی رقم زننده ی مفهوم مردم‌سالاری و مشارکت در سرنوشت کشور است  و این مهم در جریان گام دوم انقلاب اسلامی اهمیت بیشتری پیدا می کند.

فرهنگیان شهرستان میبد با اعتقاد به دو اصل اسلامیت و جمهوریت نظام مقدس، با علم به اینکه ناامیدی از صندوق رأی هرگز استقلال و پیشرفت کشور را تامین و تضمین نخواهد کرد و با تأسی از منویات مقام عظمی ولایت بر اصل مشارکت حداکثری، تاکید داشته، دوشادوش سایر آحاد ملت ولایتمدار شرکت در انتخابات را نه یک حق بلکه تکلیفی برای اعتلای کشور می داند.

برای افزایش مشارکت عمومی و در راستای تربیت شهروندانی مسئول، آموزش و پرورش شهرستان میبد نهایت تلاش خود را برای افزایش حس مسئولیت پذیری، افزایش آگاهی سیاسی اجتماعی و تبیین ارزش و اهمیت انتخابات در میان دانش آموزان رأی اولی مصروف داشته و همه ی رأی اولی ها  را برای دمیدن شور انتخاباتی در لایه های جامعه دعوت خواهد کرد .

امید است با وحدت کلمه و مشارکت آگاهانه و مسئولانه در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، گامهای روشن، موثر و محکمی در راستای گام دوم انقلاب و تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی برداشته شود.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :