نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جشن جوانه ها در مدارس شهرستان میبد

برگزاری جشن جوانه ها در مدارس شهرستان میبد


همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید:
همزمان با هفته دفاع مقدس، جشن جوانه ها در مدارس شهرستان میبد و به صورت نمادین در آموزشگاه دخترانه حضرت امام رضا (ع) با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش ضمن عرض خیر مقدم و تبریک سال جدید تحصیلی به همه دانش آموزان و فرهنگیان عزیز ، به سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 اشاره نمود و افزود: این سرشماری برای اولین بار به شیوه نوین الکترونیکی (روش اینترنتی و همچنین مراجعه حضوری مأمور سرشماری با استفاده از تبلت) اجرا خواهد شد.

وی در ادامه افزود: روش اینترنتی که از 3 تا 24 مهرماه 95 در کل کشور اجرا خواهد شد، سرپرست یا مطلع ترین عضو خانوار می تواند با مراجعه به سامانه اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 به آدرس www.sarshomari95.ir و با وارد کردن شماره ملی سرپرست خانوار به عنوان رمز ورود به پرسشنامه سرشماری دسترسی یافته و اطلاعات خانوار خود را در آن وارد کند.
وی نقش معلمان و دانش آموزان و اولیاء در ثبت اطلاعات خانوار خود مهم دانست   و خاطرنشان نمود که ما این قول را میدهیم که کلیه فرهنگیان شهرستان میبد به روش اینترنتی در این سرشماری شرکت نمایند.

پخش نماهنگ دفاع مقدس و مدافعین حرم ، قرائت پیام وزیر آموزش و پرورش شعر و مقاله، سخنرانی کوتاه حجت الاسلام والمسلمین اکبرزاده عضو شورای شهر شهرستان میبد از جمله برنامه های اجرایی این مراسم بود.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :