آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری همایش مدیران ، مربیان، مشاورین و معاونین پرورشی مدارس شهرستان میبد

برگزاری همایش مدیران ، مربیان، مشاورین و معاونین پرورشی مدارس شهرستان میبد


در هفته پدافند غیرعامل همایش بزرگ مدیران ، مربیان و معاونین پرورشی مدارس با حضور معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان و هیئت همراه در سالن سینما طوبی میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، با توجه به اهمیت مسئله تربیت و لزوم تعامل مدیران و معاونین و مربیان پرورشی در این امر خطیر و تبیین اهداف مربیان و معاونین پرورشی در مدارس جلسه ای با حضور معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و رؤسای ادارات قرآن عترت و نماز ، فرهنگی هنری ، امور تربیتی و مشاوره و کارشناسان حوزه معاونت پرورشی در سالن سینما طوبی میبد برگزار شد.

در این جلسه ابتدا آقای موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش میبد ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان شمای کلی از وضعیت تربیتی مدارس را گزارش نمودند و پس از آن آقای زارعشاهی رئیس اداره امور تربیتی به رسالت خطیر مربیان در مدارس اشاره و خواستار توجه خاص به امور دینی و تربیتی دانش آموزان شدند .

در پایان آقای سرداری معاون پرورشی استان ضمن عرض خسته نباشید به مدیران و مربیان و معاونین پرورشی به پاس تلاش های ارزنده در امور تربیتی مدارس بحث مفصلی پیرامون شیوه های اثرگذاری بر دانش آموزان در مسائل تربیتی و جذب آنها به امر معنوی و اخلاقی ارائه نمودند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :